KLASEKO EGUTEGIA 2023 - 2024 CALENDARIO de CLASES
IRAILA
|
7: Klaseen hasiera
|
URRIA |
12 eta 13 : Pilar Birjinaren eguna eta San Fausto eguna
|
AZAROA |
1: Domu Santu eguna 4: Euskalgym
|
ABENDUA |
6, 7 eta 8: Imakulada Birjinaren eguna eta Konstituzio eguna 16: Txikigym Durango – AURREBENJAMIN GIMNASTAK 22: Gabonetako oporren hasiera
|
URTARRILA
|
8: Klaseen hasiera 27: 1. Amateur fasea – AMATEUR KATEGORIAKO GIMNASTAK: GAZTE ETA SENIORRAK. TALDEAK ETA BANAKAKOAK
|
OTSAILA
|
3 eta 4: 1. Banakakoen fasea – BANAKAKO GIMNASTAK - BENJAMIN, ALEBIN, HAUR, KADETE 12 eta 13: Inauteriak 17 eta 18: 1. Taldeen fasea- BENJAMIN, ALEBIN, HAUR, KADETE KATEGORIAKO GIMNASTAK
|
MARTXOA |
3: 2. Amateur fasea - AMATEUR KATEGORIAKO GIMNASTAK: GAZTE ETA SENIORRAK 9 eta 10: 2. Banakakoen Fasea - BENJAMIN, ALEBIN, HAUR, KADETE 16 eta 17: 2. Taldeen fasea- BENJAMIN, ALEBIN, HAUR, KADETE KATEGORIAKO GIMNASTAK 22: Aste Santuko oporren hasiera
|
APIRILA
|
8: Klaseen hasiera 27: Final 2. Banakako kategoria-- BENJAMIN, ALEBIN, HAUR, KADETE
|
MAIATZA
|
1: Langileen eguna 4: Final 1 Banakakoa- BENJAMIN, ALEBIN, HAUR, KADETE 11: Final Bizkaia Amateur – GAZTE ETA SENIOR GIMNASTAK 17: Final 1 Taldeak- BENJAMIN, ALEBIN, HAUR, KADETE KATEGORIAKO GIMNASTAK 18: Final 2 Taldeak- BENJAMIN, ALEBIN, HAUR, KADETE KATEGORIAKO GIMNASTAK 26: Amateur Euskadi- GAZTE ETA SENIOR GIMNASTAK
|
EKAINA
|
1: Amateur Euskadi - GAZTE ETA SENIOR GIMNASTAK 15: Kurtso amaierako erakustaldia – GIMNASTA GUZTIAK 17 y 18 : Ate zabaleko egunak
|
Septiembre
|
7: Comienzo clases
|
Octubre
|
12 y 13: Puente del Pilar y San Fausto
|
Noviembre
|
1: Fiesta de Todos los Santos 4: Euskalgym
|
Diciembre
|
6, 7 y 8: Fiesta de la Inmaculada y Fiesta de la Constitución 16: Txikigym Durango – GIMNASTAS PREBENJAMINES 22: Comienzo vacaciones de Navidad
|
Enero
|
8: Comienzo clases 27: 1ª Fase Amateur – GIMNASTAS AMATEUR: JUVENIL Y SENIOR. CONJUNTOS E INDIVIDUALES
|
Febrero
|
3 y 4: 1ª fase individual – GIMNASTAS INDIVIDUALES BENJAMIN, ALEVIN, INFANTIL Y CADETE 12 y 13: Fiesta de carnaval. 17 y 18: 1ª Fase conjuntos – GIMNASTAS BENJAMIN, ALEVIN, INFANTIL Y CADETE
|
Marzo |
3: 2ª Fase Amateur – GIMNASTAS JUVENIL Y SENIOR 9 y 10: 2ª Fase individual – GIMNASTAS BENJAMIN, ALEVIN, INFANTIL Y CADETE 16 y 17: 2ª fase conjuntos - GIMNASTAS BENJAMIN, ALEVIN, INFANTIL Y CADETE 22: Comienzo vacaciones Semana Santa
|
Abril
|
8: Comienzo clases 27: Final 2. Categoría individual - GIMNASTAS BENJAMIN, ALEVIN, INFANTIL Y CADETE
|
Mayo
|
1: Fiesta del trabajador 4: Final 1 individual - GIMNASTAS BENJAMIN, ALEVIN, INFANTIL Y CADETE 11: Final Bizkaia Amateur- GIMNASTAS JUVENIL Y SENIOR 17: Final 1 conjuntos - GIMNASTAS BENJAMIN, ALEVIN, INFANTIL Y CADETE 18: Final 2 conjuntos - GIMNASTAS BENJAMIN, ALEVIN, INFANTIL Y CADETE 26: Amateur Euskadi - GIMNASTAS JUVENIL Y SENIOR
|
Junio
|
1: Amateur Euskadi- GIMNASTAS JUVENIL Y SENIOR 15: Exhibición de fin de curso – TODAS LAS GIMNASTAS 17 y 18 : Jornadas de puertas abiertas
|